Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

Regulamin Logistyka.blox.pl

jakub.brandt

Regulamin, Logistyka.blox.pl
Blog Logistyka.blox.pl powstał w celu kształcenia pasjonatów logistyki, ukazania realiów szkolnictwa oraz pracy w zawodzie logistyki, a także gwoli dzielenia się z Czytelnikami nowinkami oraz publicystyką ze świata logistyki. Właścicielem bloga jest Jakub Brandt, współpracujący z prawnikiem, księgowym, moderatorem oraz informatykiem, którzy informują, iż:

§ 1.

Zabronione jest kopiowanie treści zawartych na blogu i umieszczanie ich na swojej witrynie. Artykuły oraz inne elementy bloga Logistyka.blox.pl umieszczone na swoich stronach, do złudzenia przypominające oryginały, będą traktowane jak plagiaty.

§ 2.

Zabronione jest reklamowanie swoich stron w komentarzach pod artykułami na Logistyka.blox.pl poprzez umieszczenie (w treści komentarza) linku do swojej witryny. Takie komentarze będą usuwane przez moderatora bloga, podobnie jak komentarze zawierające wulgaryzmy, czy obraźliwe sformułowania.

§ 3.

Oficjalne portale społecznościowe oraz adres e-mail bloga Logistyka.blox.pl to:

§ 4.

Podszywanie się pod bloga Logistyka.blox.pl oraz pod jego społeczności jest zabronione!

§ 5.

Wykorzystywanie treści znajdujących się na blogu Logistyka.blox.pl jest możliwe wyłącznie po otrzymaniu pisemnej zgody wysyłając e-mail na adres Logistyka.blox@onet.pl.

§ 6.

Właściciel bloga Logistyka.blox.pl zastrzega sobie prawo moderowania komentarzy i upubliczniania tylko tych, których treść i forma nie narusza powszechnie przyjętych norm i zasad.

§ 7.

W razie wątpliwości, czy osoba podająca się za współpracującą z blogiem Logistyka.blox.pl rzeczywiście nią jest, szczegółowych informacji udzielamy drogą mailową: Logistyka.blox@onet.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2014, Jakub Brandt- Logistyka.blox.pl

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci