Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

Współpraca

jakub.brandt

Współpraca, Logistyka.blox.pl

Wszystko zaczęło się 14 grudnia 2014 roku, to właśnie wtedy założyłem bloga Logistyka.blox.pl. Od samego początku jego głównym celem było przekazywanie wiedzy dotyczącej jednej z najbardziej fascynujących dziedzin nauki obecnego świata.

Jeśli i Tobie zależy na szerzeniu wiedzy z zakresu logistyki, a przy tym chcesz stworzyć ciekawą i kreatywną kampanię, zapraszam Cię do współpracy!

Jaka współpraca jest możliwa? Przeróżna! Od artykułu gościnnego, przez tekst sponsorowany (duży nacisk kładę na walor edukacyjny takiej publikacji), po długoterminowe kampanie. Wszystko zależy od oczekiwanego rezultatu.

Mam za sobą kilka mniejszych współprac, a także, trwającą około 8 miesięcy, kampanię marketingową firmy transportowej, realizowaną praktycznie na starcie bloga.

Masz pomysł na ciekawy brief? A może to ja mam go stworzyć? Zapraszam do kontaktu, z pewnością wspólnymi siłami opracujemy kolejne znakomite materiały edukacyjne!

Dodatkowe funkcje: Promocja w social mediach (Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Zblogowani, mailing).

Jakie propozycje nie będą przyjmowane? Oferty związane z hazardem, erotyką, pornografią, polityką, przemocą, religią, treści niezgodne z polskim prawem, promujące konkurencję, treści dotyczące wyrobów alkoholowych, tytoniowych itp; treści kompletnie odbiegające od tematyki bloga lub nieposiadające waloru edukacyjnego.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z młodym i kreatywnym blogerem, zapraszam do kontaktu!

E-mail: Logistyka.blox@onet.pl

© 2019, Jakub Brandt- Logistyka.blox.pl

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci