Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

Jak działają największe firmy świata?

jakub.brandt

Firma, największe firmy, jak myślą pracownicy dużych firm, w jakie sposób dobrać pracownikówJest duża szansa, że słyszałeś o tym krótkim teście, ale nie przewijaj na dół artykułu, by nie zepsuć sobie zabawy :)

Nie ulega wątpliwości, że w największych firmach świata dobra komunikacja to główny element składowy sukcesu. Jeśli pracownicy podążają sposobem myślenia swojego szefa, można stworzyć świetny zespół.

1. Pomyśl cyfrę od 1 do 9.

2. Pomnóż ją przez 9.

3. Jeśli wyszła Ci liczba dwucyfrowa, obie cyfry dodaj do siebie (27= 2+7).

4. Od otrzymanej liczby odejmij 5.

5. Każdej cyfrze, która wyszła Ci po odjęciu, przyporządkowana jest konkretna litera: 1=A, 2=B, 3=C, 4=D, 5=E, 6=F, 7=G, 8=H, 9=I.

6. Na literę, która odpowiada Twojej cyfrze bez większego zastanowienia pomyśl nazwę państwa.

7. Na 3. literę państwa pomyśl nazwę koloru.

8. Na 2. literę koloru pomyśl nazwę kwiatu.

Gotowe?

Jeśli tak, to pamiętaj, że w Danii nie rosną niebieskie irysy :)

Wyobraźmy sobie, że ja jestem Waszym szefem w przedsiębiorstwie- jeśli Wasz tok myślenia będzie współgrał z moim (tak jak najpewniej w powyższym przykładzie) stworzymy genialną kadrę pracowników! Tylko z pozoru mieliście wybór, a tak naprawdę cały czas wykonywaliście mój zamysł i prawdopodobnie efekt Twojego działania był mocno zbliżony, jeśli nie identyczny, do tego, którego ja oczekiwałem.

Posłużyłem się tym przykładem, aby w najprostszy sposób wyjaśnić Wam tajemnice sukcesu największych firm świata. Najważniejsza jest wspólna idea całego zespołu!

© 2016, Jakub Brandt- Logistyka.blox.pl

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci