Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

"Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

Chyba czas się poznać

jakub.brandt

Logistyka.blox.pl

Zaprosiłem Was do świata, w którym, gdyby to wszystko zliczyć, na czytanie moich artykułów poświęcilibyście kilka godzin... kilka godzin, po lekturze których nawet nie wiedzielibyście kto się kryje za tymi tekstami. A zatem, po półtorarocznej przygodzie z blogowaniem na platformie Blox.pl, nadszedł czas, byście poznali chłopaka, który ze swojej pasji zrobił coś, o co nigdy wcześniej by siebie nie podejrzewał!

Dziennikarstwem pasjonuję się od czasów mojego pierwszego komputera, na którym pisałem różnego rodzaju newsy, artykuły, czy felietony. Wiem, wiem... miałem niespełna 10 lat, a moich wypocin nie będę tutaj cytował, gdyż obawiam się, że Czytelnicy zaczęliby masowo zwracać bilety na Polską Noc Kabaretową :). Fakt jest taki, że bloguję od czasów podstawówki, a mój pierwszy blog dotyczył filmów i seriali. Z czasem zmieniłem tematykę na piłkę nożną (chyba tylko moja siostra jest w stanie zliczyć, ile razy zakładałem nowego, lepszego bloga sportowego), później pisałem o muzyce, aż wreszcie, po czasie szukania samego siebie, stwierdziłem, że fajnie byłoby pisać o czymś, co naprawdę mnie interesuje i co otacza mnie praktycznie na co dzień- o logistyce (choć teraz już nie tylko o niej).

Blog jest dla mnie sposobem na pomaganie kolegom i koleżankom po fachu, wyrażanie siebie oraz zyskanie kontaktów w obszarach, które mnie interesują (głównie logistyka i dziennikarstwo). Ukończyłem już technikum logistyczne i na dzień dzisiejszy bloga traktuję jako pierwszoplanowe zajęcie, poza którym sporą część doby spędzam przy organach. Relaksuję się podczas meczów FC Barcelony. Poza tym, od jakichś 4-5 lat, zagłębiam się w tematykę motywacji oraz samorozwoju. Lubię czytać książki (głównie biografie ludzi sukcesu, których streszczenia co jakiś czas prezentuję na blogu), a w wolnych chwilach uczę się języka włoskiego. Właściwie każdy artykuł tworzę przy muzyce zespołu Westlife.

Niewiele osób wie, że mało brakowało, a zamiast o logistyce pisałbym o gotowaniu (technikum gastronomiczne było moją drugą opcją przy wyborze szkoły średniej), ale sprawy tak się potoczyły, że trafiłem do klasy logistycznej.

Staram się mieć wyznaczony czas na pracę w domu, podczas której nie tylko piszę artykuły na stronę, czy odpowiadam na Wasze pytania, ale również realizuję umowy zawarte z firmami oraz szkołami. Chciałbym spróbować swoich sił w pracy w radiu, czy prasie. Być może przyjdzie jeszcze na to czas.

Jestem zawsze uśmiechniętym chłopakiem spod Poznania, który zdecydowanie więcej robi, niż mówi. Aha! I nazywam się Jakub Brandt :).

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci