Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

"Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

Jak wygląda egzamin w kwalifikacji A.32?

jakub.brandt

test, kwalifikacja A.32, logistyka

W najbliższym czasie czekają Was egzaminy zawodowe dla logistyków. O testach w kwalifikacjach A.30 oraz A.31 pisałem już wcześniej, a dziś nadszedł czas na kwalifikację zawodową A.32.

Na styczniowym egzaminie zawodowym w tej kwalifikacji pojawiły się odpady. Zadaniem uczniów było między innymi, na podstawie wzoru, obliczenie poziomu recyklingu.

Poza odpadami (do których będę próbował napisać jakieś sensowne zadanie) jest duża szansa, że na czerwcowym egzaminie pojawi się zadanie związane z imprezami masowymi. Takie elementy jak obliczenie ilości niezbędnych toalet, czy obliczenie liczby służb porządkowych i informacyjnych to zadania dość proste, o których pisałem już jakiś czas temu, dlatego warto je sobie powtórzyć.

Oprócz tego może się zdarzyć, że Waszym zadaniem będzie obliczenie prędkości eksploatacyjnej, komunikacyjnej i technicznej autobusu dowożącego uczestników imprezy masowej.

Warto, byście powtórzyli sobie komórki organizacyjne w przedsiębiorstwie oraz zadania, jakie na nich spoczywają. Czym zajmuje się dział kadr, dział finansowy, dział księgowy, dział logistyczny itd.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [ddddddddddd] *.dynamic-ww-02.vectranet.pl

    Czy w treści egzaminu podane są wzory?
    Np: na opłatę produktową, czy wyżej wymienione prędkości.

  • jakub.brandt

    Z reguły wzory były podawane na arkuszu.

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci