Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

"Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

Jakie blogi czytam?

jakub.brandt

Blog, Logistyka, Blog Day 2016

Już od dłuższego czasu w swoim życiu kieruję się sentencją "zanim zaczniesz wymagać od innych, najpierw wymagaj od siebie", dlatego oczekując od Was regularnego odwiedzania bloga Logistyka.blox.pl, nie mógłbym postąpić inaczej, jak tylko wskazać te blogi, na które ja sam chętnie zaglądam.

Zapewne część z Was wie, że jednym z moich wyborów szkoły średniej było technikum gastronomiczne. Chciałem się nauczyć przyrządzania nieco bardziej ekstrawaganckich potraw niż jajecznica ze szczypiorkiem, czy zapiekane parówki z serem (choć tak naprawdę nawet te dania potrafiłem zepsuć :) ). Tak czy inaczej ostatecznie wybrałem technikum logistyczne, a co za tym idzie, gotować nadal nie potrafiłem. Zostałem wobec tego, w pewnym sensie, zmuszony, by zaczerpnąć wiedzy pozaszkolnej, a źródłami takiej właśnie wiedzy są dwa świetne blogi poświęcone przygotowywaniu najróżniejszych dań. Jeden z blogów to Gotuję bo lubię, z którego czerpię wiedzę głównie jeśli chodzi o desery, a drugi to Dorota Smakujektóremu zawdzięczam niejeden przyrządzony obiad. Strony te nie bez powodu już od bardzo długiego czasu znajdują się na szczycie najpopularniejszych blogów na platformie Blox.pl. Jeśli szukacie prostych przepisów- te dwa blogi w zupełności Wam wystarczą!

Ok, obiad zrobiony, więc wypadałoby coś poczytać! Moimi ulubionymi książkami są biografie, które w znakomity sposób recenzuje Remigiusz Jaskot z bloga Nummer 14. Publikacje umieszczone w zakładce "Czytelnia" zazwyczaj są moimi wyznacznikami, czy książkę, którą mam na oku, naprawdę warto kupić.

Dobra, kolejna książka przeczytana, a zatem należałoby się zabrać za zarabianie pieniędzy, a nikt o pieniądzach nie pisze tak, jak Maciej Samcik z bloga Subiektywnie o finansachDawniej byłem przekonany, że o tematach takich jak polityka, czy finanse nie da się pisać przystępnym językiem, jednak blog pana Samcika odwiódł mnie od tego przekonania, przynajmniej jeśli chodzi o teksty związane z pieniędzmi.

No w porządku, ale samo czytanie nic nie da- trzeba rozkręcić swój biznes! O tym (i o wielu innych tematach) znajdziecie sporo informacji na blogu Polski e-commerce i zarządzanie e-firmą, tworzonym przez Pawła Fornalskiego. Jeśli interesujecie się biznesem i chcielibyście zarabiać w sieci- ten blog jest dla Was!

Inną, niż ta prezentowana w pierwszym zdaniu artykułu, sentencją, której staram się być wierny jest zdanie, że "będąc na szczycie trzeba pamiętać skąd się wyruszało", a ponieważ ja blogowanie o logistyce rozpoczynałem na platformie Blox.pl, wszystkie blogi promowane w tym artykule pochodzą właśnie z platformy, na której rozpoczynałem- Blox.pl. Niech i Wam one służą!

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • integratori

    Bardzo dobre blogi poleciłeś, przejrzałem je i dodałem do ulubionych, będzie co czytać. Twój również dodaje do ulubionych :)

  • Gość: [Rekuperatory Wągrowiec] *.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki bardzo za polecenie. Twój blog jest świetny, rób to co robisz bo Ci to wychodzi :)

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci