Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja | Blog

"Pierwsze kroki stawiaj w chmurach, choćbyś wiedział, że nie wskórasz w takich chmurach nic!"

Dlaczego nowe artykuły pojawiają się tak rzadko?

jakub.brandt

Logistyka.blox.pl

Kilka dni temu skontaktował się ze mną mój wychowawca z czasów technikum, który zwrócił mi uwagę, że nowe wpisy na blogu pojawiają się zdecydowanie zbyt rzadko. Aby wyjaśnić powód tak małej liczby publikacji zapraszam Was na kontynuację artykułu napisanego w maju zeszłego roku pt. "Chyba czas się poznać". Jak sami zauważycie, dość sporo się zmieniło od tamtego czasu w mojej codziennej działalności.

Przez kilka miesięcy po ukończeniu technikum blog był moim głównym zajęciem, któremu poświęcałem nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Wówczas artykuły pojawiały się bardzo regularnie, w pewnym momencie nawet 2-3 w ciągu dnia. Z czasem jednak zacząłem dorywczą pracę w firmie meblowej, rozpocząłem własną działalność z tworzeniem prezentacji multimedialnych, zacząłem uczęszczać do studium muzycznego, gdzie uczę się na organistę (dziś zaliczyłem ostatnie egzaminy do zdania 1. semestru), a kilka tygodni temu rozpocząłem pracę jako organista w pobliskiej parafii.

Oczywiście te wszystkie zajęcia nie powodują, że całkowicie zapominam o blogu. Żadna z wiadomości wysłana przez Was, czy to na Facebooku, czy to przez e-mail, nie zostanie bez odpowiedzi i temu staram się być wierny. Brak weny do tworzenia także nie wchodzi w grę, gdyż obecnie w "wersjach roboczych" znajduje się 89 pomysłów na artykuły, jednak znacznie różnią się one od tego wpisu, którego czytacie teraz, którego można napisać w 20 minut. Do napisania tamtych wymagany jest dłuższy czas, który pozwoli na stworzenie pomocnej dla Was publikacji.

Niebawem wracam do regularnego publikowania artykułów, bo powiem szczerze, że mnie też zaczyna tego brakować :). Dajcie znać jakie zagadnienia chcielibyście, aby zostały w pierwszej kolejności poruszone na blogu. Jeśli potrzebujecie pomocy w sferze logistyki, biznesu lub edukacji, dołączcie do naszej GRUPY na Facebooku! W grupie możecie także pomagać innym osobom potrzebującym pomocy.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • candida_albicans

    Interesujacy wpis jak i sam blog...bede sledzila czekajac na kolejne posty.

  • Gość: [alloy63] *.246.67.143.skyware.pl

    Całkowicie Cię rozumiem, jednakże te wpisy na prawdę potrafią zrobić dzień :]

  • myjniaszewczyk

    Bardzo dobry wpis, śledze twojego bloga juz dłuższy czas i lubie go czytać, masz bardzo ciekawe artykuły.

© Logistyka | Biznes | Edukacja | Blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci