Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

"Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

Dlaczego nowe artykuły pojawiają się tak rzadko?

jakub.brandt

Logistyka.blox.pl

Kilka dni temu skontaktował się ze mną mój wychowawca z czasów technikum, który zwrócił mi uwagę, że nowe wpisy na blogu pojawiają się zdecydowanie zbyt rzadko. Aby wyjaśnić powód tak małej liczby publikacji zapraszam Was na kontynuację artykułu napisanego w maju zeszłego roku pt. "Chyba czas się poznać". Jak sami zauważycie, dość sporo się zmieniło od tamtego czasu w mojej codziennej działalności.

Przez kilka miesięcy po ukończeniu technikum blog był moim głównym zajęciem, któremu poświęcałem nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Wówczas artykuły pojawiały się bardzo regularnie, w pewnym momencie nawet 2-3 w ciągu dnia. Z czasem jednak zacząłem dorywczą pracę w firmie meblowej, rozpocząłem własną działalność z tworzeniem prezentacji multimedialnych, zacząłem uczęszczać do studium muzycznego, gdzie uczę się na organistę (dziś zaliczyłem ostatnie egzaminy do zdania 1. semestru), a kilka tygodni temu rozpocząłem pracę jako organista w pobliskiej parafii.

Oczywiście te wszystkie zajęcia nie powodują, że całkowicie zapominam o blogu. Żadna z wiadomości wysłana przez Was, czy to na Facebooku, czy to przez e-mail, nie zostanie bez odpowiedzi i temu staram się być wierny. Brak weny do tworzenia także nie wchodzi w grę, gdyż obecnie w "wersjach roboczych" znajduje się 89 pomysłów na artykuły, jednak znacznie różnią się one od tego wpisu, którego czytacie teraz, którego można napisać w 20 minut. Do napisania tamtych wymagany jest dłuższy czas, który pozwoli na stworzenie pomocnej dla Was publikacji.

Niebawem wracam do regularnego publikowania artykułów, bo powiem szczerze, że mnie też zaczyna tego brakować :). Dajcie znać jakie zagadnienia chcielibyście, aby zostały w pierwszej kolejności poruszone na blogu. Jeśli potrzebujecie pomocy w sferze logistyki, biznesu lub edukacji, dołączcie do naszej GRUPY na Facebooku! W grupie możecie także pomagać innym osobom potrzebującym pomocy.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • candida_albicans

    Interesujacy wpis jak i sam blog...bede sledzila czekajac na kolejne posty.

  • Gość: [alloy63] *.246.67.143.skyware.pl

    Całkowicie Cię rozumiem, jednakże te wpisy na prawdę potrafią zrobić dzień :]

  • myjniaszewczyk

    Bardzo dobry wpis, śledze twojego bloga juz dłuższy czas i lubie go czytać, masz bardzo ciekawe artykuły.

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci