Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja | Blog

"Nie musisz być wielki, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby stać się wielkim."

Nadchodzi nowa edukacja!

jakub.brandt

Nowa edukacja, prezentacja multimedialna, pomoce dydaktyczneChcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczniów, zdaniem których lekcje w technikum mogłyby być atrakcyjniejsze oraz zdecydowanie lepiej tłumaczone, mam przyjemność przedstawić Wam działalność, którą zajmuję się już od dłuższego czasu. Oferta skierowana jest dla szkół ponadgimnazjalnych uczących w zawodzie technik logistyk.

Masz już dość nudnego dyktowania notatek? Pojęcia w Twojej książce są wytłumaczone tak, że nikt nie wie o co chodzi? A może jesteś początkującym nauczycielem i potrzebujesz kompleksowej pomocy na zajęciach? Zapraszam do zapoznania się z tworzonymi przez właściciela bloga Logistyka.blox.pl prezentacjami multimedialnymi, a już wkrótce każda lekcja prowadzona będzie na miarę XXI wieku!

Prezentacje multimedialne do przedmiotów zawodowych to przede wszystkim wygoda dla nauczyciela, którego praca ogranicza się do zmieniania slajdów. Dzięki prezentacjom uczniowie technikum nie muszą inwestować kilkuset złotych na książki- prezentacje to produkt, dzięki któremu wszystko stanie się zrozumiałe! Dołącz do grona nowoczesnych szkół, które odchodzą od formy przepisywania książek i zaoferuj swoim uczniom najlepsze przygotowanie do egzaminów zawodowych, czy późniejszego wykonywania zawodu.

Twój argument mówiący, że szkoła korzysta z nowoczesnych form edukacji, dzięki czemu rodzice nie muszą wydawać niemałych kwot pieniędzy na podręczniki, może być decydujący przy werbowaniu do swojej placówki coraz większej ilości ambitnych uczniów!

Prezentacje szkoleniowe to autorski projekt właściciela bloga Logistyka.blox.pl prowadzony na ogólnopolską skalę. Nasz zespół nie posiada oferty tworzonych prezentacji, dlatego zachęcamy, aby to Klient napisał takową ofertę dla nas! Daj znać, jaką prezentację do zawodu technik logistyk chciałbyś otrzymać, a na pewno się dogadamy! Kontakt: Logistyka.blox@onet.pl

Posiadamy duże doświadczenie w generowaniu tego typu pomocy naukowych, gdyż tworzyliśmy prezentacje szkoleniowe dla jednej z podwarszawskich firm logistycznych.

Istnieje możliwość wystawienia faktury za otrzymane prezentacje.

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • azdamus

  Na pewno jest to ciekawsze, niż tradycyjne do tej pory rozwiązanie.

 • Gość: [Pomoc statystyczna] *.leon.com.pl

  Szkoda tylko, że na uczelniach w dalszym ciągu dominują nudne wykłady odczytywane z kartki, albo co najwyżej puszczane są slajdy zapchane treścią umieszczoną na zasadzie kopiuj, wklej. Pomysł jak najbardziej więc godny pochwały.

 • Gość: [Gosia] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Coś się zmieni, może na lepsze może na gorsze, zobaczymy co przyniesie czas :)

 • Gość: [Statystyka.az] *.leon.com.pl

  Niestety nic nie zapowiada jakichkolwiek zmian po tym względem. Statystyka jest nieubłagana - 75% nauczycieli i wykładowców nie korzysta z jakichkolwiek narzędzi multimedialnych w trakcie prowadzonych zajęć...

 • Gość: [Daniel - analiza statystyczna] *.leon.com.pl

  Moim zdaniem powinno się wymusić na nauczycielach, aby chociaż część zajęć prowadzili z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Inaczej bardzo ciężko będzie im niestety przełamać opory.

© Logistyka | Biznes | Edukacja | Blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci