Menu

Logistyka | Biznes | Edukacja

"Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

VIII Gala Logistyki w Poznaniu

jakub.brandt

wykład, VIII Gala Logistyki, Logistyka.blox.pl, Politechnika Poznańska
Już za 2 dni na terenie Politechniki Poznańskiej będzie miała miejsce VIII Gala Logistyki. Nie może tam zabraknąć żadnego z pasjonatów tej dziedziny nauki!

O tym, że Politechnika Poznańska potrafi zorganizować świetne warsztaty mogliście przekonać się już jakiś czas temu, gdy opisywałem relację z Dnia Logistyki Koła Naukowego "Logistyka" działającego na wspomnianej uczelni. Tym razem również dla żadnego z Was nie zabraknie atrakcji!

W programie przewidziany jest publiczny odbiór projektów studenckich realizowanych w wielkopolskich przedsiębiorstwach, czy też rozmowa z twórcami oprogramowania FlexSim, Billem Nordgrenem oraz Rogerem Hullingerem, którzy opowiedzą o przyczynach powstania programu i dalszych drogach jego rozwoju.

Czego się spodziewać?

W pierwszej części konferencji (11:00 - 13:00) w audytorium mogącym pomieścić 600 osób Prof. Tomasz Łodygowski- Rektor Politechniki Poznańskiej oraz Prof. Magdalena Wyrwicka- Dziekan Wydziału Zarządzania przywitają przybyłych gości na konferencję. Następnie o początkach FlexSim w Polsce opowie Prof. Leszek Pacholski, po czym do akcji wkroczą panowie Roger Hullinger oraz Bill Nordgren, a ich moderatorem będzie dr Marek Miądowicz, którzy opowiedzą o sprawach technicznych oprogramowania FlexSim.

W dalszej części konferencji zostanie przedstawionych 14 projektów studenckich (każdy projekt posiada 2,5 minutowy filmik promujący) realizowanych w wielkopolskich przedsiębiorstwach. Po prezentacji konferencja przeniesie się na zewnątrz kampusu, gdzie zostanie między innymi przyznana nagroda publiczności. Ta część zaplanowana jest na godziny od 13:00 do 13:45.

Taka konferencja to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z branżą logistyczną, a także do nawiązania kontaktów z osobami, które już w tej dziedzinie osiągnęły niebagatelne wyniki.

Konferencja będzie miała miejsce 8 czerwca 2017 roku od godziny 11:00 w Auli Magna Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej.
Ul. Piotrowo 3, 60-965 Poznań.

Więcej o konferencji możecie dowiedzieć się TUTAJ.

© Logistyka | Biznes | Edukacja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci